Vello - Fustan i bardh

Shitet nga: berat 03 Gsh 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Vellon, eshte i perdorur vetem njehere eshte i ruajtun nuk eshte i demtum.
Eshte i blere ne Maqedoni.
Masat e fustanit jane mesater eshte me lidhese mbrapa qe ritet dhe zvoglohet.
Qmimi i fustanit ka qen 970 Euro tani shitet me 450 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim