Vello - Fustan nuserie

Shitet nga: Tina 05 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Velloja eshte e pershtatshme per te gjitha masat sepse ka lidhesa mbrapa ku ngushtohet dhe zgjerohet eshte punuar ne Shkup punim dore....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim