Vello fustan i bardhe

Shitet nga: N.A 25 Krr 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jap me qera fustanin e bardhë të nusërisë..
Çmimi 150 euro.Të interesuarit të lajmerohen në numrin e telefonit 044690989 dhe 044770508. Gjithashtu mundeni te lajmeroheni edhe ne Viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim