Vello 300euro

Shitet nga: besa 21 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitete vello e cila eshte blere ne vler 750 euro dhe shitetet vetem per 300 euro.
Vello eshte gjithqka ne rregull dhe eshte e pastruar ne pastrim kimik.
Per gjdo informat me shum mund te kontaktoni ne nr e telefonit gjithqka sipas marrveshjes flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim