Vello Nuserie

Shitet nga: Lena 05 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Vello e cila eshte perdorur vetem nje here eshte ne gjendje shum te ruajtur po thuajse e re shume e bardhe dhe ka nr 38 / 40 eshte shum e pershtatshme jam ndjer shum rehat me te per informata na kontakot ne tel.


Qmimi per shitje 500 e
Qmimi me qera 150 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim