Vello Nuserie

Shitet nga: Lena 16 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Vellon e cila eshte shume e pershtatshme dhe po thuajse e re e kam perdorur vetem njehere eshte shum e bukur dhe komode. e kam Duvakun kuroren dhe te gjitha qe duhen per diten e marteses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim