Vello e bardhe

Shitet nga: Miranda morina 16 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Une shes vellon time te marteses eshte e perdorur vetem nje nate dhe eshte kualitet i larte nga amerika ka pasur qmimin 1500$ kurse une kerkoj 550€ pasi qe e kam perdorur nje nate.
Eshte e bardhe me korset te kapur i mbuluar me gure dhe rruza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim