Vello e dizajnuar nga VALDRIN SAHITI

Shitet nga: nora 20 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Velloja eshte veshur vetem nje here dhe eshte ne gjendje perfekte !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim