Vello me qera

Shitet nga: Vello 14 Gsh 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Vello dhe duvak me ngjyre shampanje punim dore. Numer 40 mirepo i ka edhe lidhset mrapa dhe mund ti bej edhe 38 apo 42. Per me shume info me kontaktoni ne 044 520 346 ose 049 656 080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim