Vello me qira

Shitet nga: Fllanza Krajkova 20 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Vello eshte veshur vetem nje here dhe eshte ne gjendje shume te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim