Vello me qira

Shitet nga: Donna 17 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jap vellon me qira bashk me duvakun e shkurter dhe te gjate per 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim