Vello nga Amerika

Shitet nga: Tringa 10 Mar 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Vellon te cilen e kam ble ne amerike me cmim shum te volitshem,
Vello eshte veshur vetem 1 here ne diten e dasmes, dhe eshte ne gjendje teper te mire. per kualitetin e vellos mund te vertetoni edhe vet.
CMimi bleres ka qene 1300$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim