Vello

Shitet nga: marigona 28 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Vello bashk me duvak dhe koshi i punuar enkas, me lidhesa,masa nga 36-40 e punuar me biser ne gjendje shume te mire e veshur vetem njeher.E gjitha punim dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim