Veshje Kombëtare e "Kavajes" 10pale

Shitet nga: Bekim 22 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jane veshje kombetare te kavajes dhe jane 10 pale , 1000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim