jakne per pranver -vjesht

Shitet nga: jakne te holla 10 Pri 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
jaknet jan te holla te ruajtuea po thuajse te pa perdorura te trija jan nga jasht.e kuqja eshte e holl sportive per hecje apo vrap.ju djersin dhe nuk ftoheni.dy te tjerat jan te perditshme qmimi nga 10 e per cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim