kepuce per femra dhe mashkuj

Shitet nga: timmi 01 Dhj 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shiten keto pale kepuce dhe qizme per femra numri i tyre eshte 37. ato te cilat jane te interesuara mund te kontaktojne.jane te ardhuna nga jashte.qmimi i volitshem. .edhe nji pale jan per meshkij numri i tyre esht 49 per njerzit e rritur qe kan komen e madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim