qizme dimri

Shitet nga: qizme te dimrit 01 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
qizmet jan te mira te blera ne gjermani jan te thella.ngjyr hiri, te bukura dhe kan themer ortopedike.nr 39-40.i jap me nji qmim te lire vetem 25 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim