sandalle firmato

Shitet nga: mantill I lekure+sandalle firmato 15 Gsh 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
sandallet jane pothuaja te reja shum te bukura dhe elegante.qmimi I tyre eshte 40e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim