shes dhe jap fustana me qera

Shitet nga: rejhan 21 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shes dhe jap fustana me qera me qmime te voliteshme muni te na kontakto i the ne facebook 'fustana ne shitje dhe me qera ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim