shitet Jelek prej arit i kombinuar me ari te bardh

Shitet nga: jelek prej arit 15 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shes Jelekun prej arit I kombinuar me te bardh , nuk e kam perdoruar asnjehere eshte I ri , gjithashtu kemisha dhe dimit jane shum te bukura shih ne foto te gjitha komplet I shes 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim