vella

Shitet nga: len 30 Maj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet fustani i nuseri i punuar nga nje kreatore e njohur qmimi i fustanit 600 euro.eshte veshur vetem nje here kete vite eshte plotesisht ne rregull i pademtuar.shitet se bashku me duvak dhe rreth.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim