Adidas F10 indoor, nr. 42

Shitet nga: Tahir Krasniqi 24 Dhj 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Patikat jane prodhim ORIGINAL te sapo ardhura nga Anglia.
Patikat nuk me pershtaten me numrin tim te kembes dhe kjo eshte e vetmja arsye qe i shes.

Te interesuarit ju lutem me kontaktoni ne:
Tel/viber: 45 534 625
e-mail: tahir.krasniqi@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim