FARMERKA PER MESHKUJ

Shitet nga: Ggggg 11 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Sapo me kane ardhur nga nje i aferm nga Gjermania keto farmerka te cilat iu perkasin firmave si ZARA JEANS, G-Star, LEVI'S, DIESEL etj.
Siq mund te i shifni edhe ne foto prej tyre kam vetem 6 palë.
Farmerkat jane qe te gjitha 2nd HAND mirepo jane shume te rujtne dhe kualitet pasi qe posedojn marka te njohura boterisht.
Te interesurait te cilet dojn te marrin 2 palë ose me shume ateher do te kete zbritje ne çmim.
Çmimi per cope: 20€
JU FALEMINDERIT
Mund te me kontaktoni edhe ne viber +38649420523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim