Kepucat me qmim te volitshem !

Shitet nga: Toni 06 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Kepucat me qmim te volitshem shum pak te perdorura te ardhura nga Gjermania ,
Jan te nxeta dhe shum praktike ne kemb.kontakti 049359597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim