SYZE DIELLI VERSACE

Shitet nga: butrint 22 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE
MODELI ME I RI 2015 I SYZEVE VERSACE
SYZET JAN ME GJITH KUTI DHE JAN TE PAPERDORURA
SYZET KAN NJE XHAM DHE NJE PAMJE MJAFT TE MIR
DHE JAN ME NJE QMIM MJAFT TE VOLITSHEM
045/341-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim