2 palë pantolla GUCCI

Shitet nga: ... 18 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes pantollat te firmes tge njohur Gucci, mkan ardh prej Gjermonis dhe jan te paperdorur, kan dizajn dhe madhsi te njejt, vetem gjyra dallon (teget e mbyllt dhe e zez), i shes sepse nuk me pershtatet numri i tyre, qmimi per nje palë eshte 15 euro (FIKS), nese i merrni dy palë qmimi eshte 20 (FIKS),
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim