ATLETE WALKMAX

Shitet nga: Behari 05 Nën 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes nje pale atlete te firmes Walkmax si dhe nje pale pllanika. Jan shume pak te perdorura dhe te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim