Adidas Adizero f50 SG ORIGINAL

Shitet nga: Dehir 25 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Adidas Adizero f50 SG nr43.

Jane te paperdorura, te porositura ne fabrike dhe te importuara prej Suedise. Cmimi real i tyre eshte 380 euro, por pershkak se nuk me pershtatet numri, i shes 200 euro.

Ne atlete mund ta shihni edhe flamurin e Shqiperise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim