Adidas

Shitet nga: Rinor 21 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat adidas jan origjinal nr. 41
Arsyja se nuk pom bin tamon
Jan shum te ruajtura dhe pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim