Biznesi dhe inventari i butikut per meshkuj ne u..

Shitet nga: driton 17 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shitet biznisi i butikut per meshkuj ne ulpiane lokali eshte i pershtatshem per qdo veprimtari te tekstilit dhe eshte i rregulluar ne menyr te perkryer faleminderit....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim