Bluzë për djem

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Target Style Kosovo 04 Tet 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Bluzë për djem me cmim fantastik per vetem: 10 €.

Porosit ONLINE këtë bluzë për djem në Viber +37745910610 dhe përfito gjithashtu edhe TRANSPORTIN GRATIS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim