CAT nga Austria

Shitet nga: Xhevat 03 Jan 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
CAT - Të sapo ardhur nga Austria . Janë numër 45 dhe të papërdorur.
Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim