CELIO SHOES -LEKURE

Shitet nga: Celio 25 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patika nga firma italiane Celio,
Jane Lekure dhe jane te paperdorura.
Te ardhura nga Italia.
Numer 43-44.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber/ +38649202115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim