Cizme dhe Patika 2lloje HUMMEL dhe JORDAN per M.sh

Shitet nga: Arber 13 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Jan te ardhura nga Gjermonija te gjithat jan per Meshkuj te perdorura pak por te mir per me shum na kontaktoni ne TEL : 045-347-823 apo Viber +37745347823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim