Cokulla kpuca qizme

Shitet nga: Graniti 15 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Numer 44 dhe 45.Cmimi i fundit eshte 50, cmimin nuk e liroj asnjecent!Jane shume pak te perdorura. Jane prodhim origjinal i ''LOWA'' Made in Slovakia.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim