Duksa dhe maica te sapo ardhura nga Anglia

Shitet nga: Osman Osmani 30 Maj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Duksa dhe maica te markave te shtrenjta te sapo ardhur nga Anglia me nje cmim mjafte te volitshem.
Cmimi i shitjes me pakice.
Per cdo informacion shtese mund te vizitoni faqen tone ne facebook :

https://www.facebook.com/pages/GO-Fashion-Kosovë

Apo na kontaktoni ne email dhe ne nr. te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim