Dy pal kopaqka

Shitet nga: Loni 12 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes dy pal kopaqka njera pal.Nr.40/41.tjerat 42/43
Jane te sapoardhura nga zvicrra dhe jane shum pak te perdorura dhe pa asnje defekt.
Cmimi.10€ nje pal. por nese meren dy palt bashk cmimi 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim