Fanella ORIGJINALE për çdo klub !

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DyqaniSportiv 16 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shesim fanella origjinale për çdo klub me porosi , me mundësi për të shkruar emrin në fanellë.

Çmimi është promocional për hapjen e dyqanit të ri në Prishtinë "DyqaniSportiv".

1.Fanella me mëngë të gjata - 30 euro
2.Fanella me mëngë të shkurtëra - 30 euro
3.Komplet për femijë - 30 euro
4.Komplet për të rritur - 40 euro.

Dhe shumë e shumë produkte të tjera do ti postojmë së shpejti në sajtin tonë zyrtar.

Cmimi : 30€ , na kontakto në email apo Viber : 37745507721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim