Fanella te Kombtares Shqiptare EURO 2016

Shitet nga: Shala 24 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes fanella me numer dhe emer sipas deshires te Kombetares Shqiptare te Futbollit. Te tria ngjyrat: kuqe, zez edhe e bardhe. Madhesia: S - M - L edhe XL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim