Jacket

Shitet nga: Bujar 09 Nën 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Jakne per skijim dhe per mundsi ta veshni qdo dit.
E firmes RIP CURL
QMIMI REAL : 250€
Mundesi ndrrimi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim