Jakne

Shitet nga: Ardian 17 Tet 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen origjinale nga Gjermania.Eshte fare pak e perdorur.
E pershtatshme per stinen e vjeshtes dhe pranveres.
Numri M.
Cmimi sipas marreveshjes.
Telefonat: 049/398309 ; 045/301-807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim