Jakne Për Meshkuj

Shitet nga: Besi 11 Dhj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Përshendetje Jam Besi Nga Gjermania,
Të Nderuar Mendoj Të sjell Jakne Dimri Në Kosovë Produkte Shum Të Bukura Dhe Të Kualitetit Me te Lart Në Treg,
Me Këte Punë Mendoj Te Filloj Se Shpejti Dhe Deshta Të mar mendimin e Juaj Se A ju pelqejn Keto Jakne Dimri?
Per Gjdo Info: besi_8621@hotmail.com
Pergjigjja do te Jet Shum e Shpejt Flm Per Mirkuptim.

SHIKO DISA FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim