Jakne ZARA per meshkuj

Shitet nga: zara 17 Tet 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen e firmes ZARA, per meshkuj, e paperdorur.Preferohet per stinen e vjeshtes dhe pranveres.Numri XL.
Kontaktoni ne numrat: 045/301-807 dhe 049/398-309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim