Jakne dhe duksa

Shitet nga: Mimoza 10 Gsh 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jakne te firmes RUSSELL dhe duksa te firmes RUSSELL dhe firmes RUSSELL dhe FRUIT OF THE LOOM me cmime te volitshme duke filluar nga 7 euro deri ne 25 euro jaknet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim