Jakne pallto extra AKCION

Shitet nga: Vali Dje 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shites jaknen, pallton per meshkuj.

Nr. 4 Pallto per stinen e dimrit shum e nxehte dhe pak e perdorur, cmimi nga 35 euro ne 20 euro .

Nr. 5 Jakne per stinet vjeshte-dimer, pak e perdorur, cmimi nga 45 euro ne 20 euro.

Dorzimi i porosise behet vetem ne Prishtine, kthim te mallit pas blerjes nuk ka, mund te na shkruani edhe me sms ne viber ose te telefononi ne viber, perndryshe sms-at per mes z-mobile nuk i kthej.


Vali.pr045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim