Jakne pantolla per motorr

Shitet nga: Albion 19 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
jaknja dhe pantollat te lekures komplet per motorrista
Mbijn tvogla per at arsye edhe shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim