Jakne per Meshkuj

Shitet nga: Besart 14 Dhj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Të Nderuar Mendoj Të sjell Jakne Dimri Në Kosovë Produkte Shum Të Bukura Dhe Të Kualitetit Me te Lart Në Treg, Me Këte Punë Mendoj Te Filloj Se Shpejti Dhe Deshta Të mar mendimin e Juaj Se A ju pelqejn Keto Jakne Dimri? Per Gjdo Info: besi_8621@hotmail.com Pergjigjja do te Jet Shum e Shpejt Flm Per Mirkuptim.


SHIKO DISA FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim