Jakne per dimer

Shitet nga: betim 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
jakne per dimer shum pak e perdorur dhe qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim