Jakne per motorra flm merrjep u shit

Shitet nga: Suad 25 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
jakne per motorra e ruajtur shume e fort dhe e trashe origjinal bon edhe per me dal me to
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim