Jakne s.Oliver

Shitet nga: Ardian 11 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen nga Gjermania e markes s'Oliver.E paperdorur.
Numri L.
E pershtatshme per stinen e vjeshtes dhe pranveres.
Cmimi sipas marreveshjes.
Telefonat: 049/398309 ; 045/301-807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim